Pronájem luxusní limuzíny Rolls-Royce s řidičem!

Koupit za6 000 Kč Původně: 8 400 Kč      Sleva: 28%

Můžete nakupovat ještě
33 Dny    5 Hodin    23 Minut    40 Sekund

Kupujete

  • Varianta 1:Pronájem Roll-Royce na 2 hodiny za 6 000 Kč místo 8 400 Kč
  • Varianta 2:Pronájem Roll-Royce na 3 hodiny za 7 200 Kč místo 12 000 Kč
  • Varianta 1:Pronájem Roll-Royce na celý den za 12 000 Kč místo 24 000 Kč
  • Šlechtic mezi limuzínami, luxusní desing interiéru... Nechte se hýčkat a udělejte si svůj den nezapomenutelným
  • Vhodná pro nevěstu, ženicha, novomanžele
  • Po celou dobu pronájmu vám bude k dispozici řidič s profesionálním vystupováním v reprezentativním obleku
  • Možnost výzdoby vozu v tónu vaší svatby
  • Platí pro svatby ve všední den

 

Udělejte svůj svatební den jedinečným s luxusním vozem Rolls-Royce Silver Seraph s řidičem! Rolls-Royce už více než 100 let patří na úplný vrchol mezi výrobci nejluxusnějších aut na světě.

Využijte naši luxusní limuzínu s řidičem na svatební obřad, svatební hostinu nebo na svatební cestu. Samozřejmostí je profesionální přístup a reprezentativní vystupování a oblékání, dochvilnost, čistý a upravený vůz, GPS a znalost místopisu.

Prosím, ověřte si, zda je právě váš termín svatby volný.

Barva vozu je bílá, interiér béžová kůže. 

Nabídka platí pouze pro svatby v období od října do března, v období od dubna do září jen pro páteční svatby.

Ve voze je klientům k dispozici zdarma minerální voda.

 

Rolls Royce Silver Seraph - příval přepychu

Na kalendáři je datum 3. března 1998 a věhlasná firma z ostrovů oznamuje světu, že skoro po 20 letech představuje svůj nový model luxusního vozu s názvem Silver Seraph. Vůz, který má za úkol přenést firmu vyrábějící nejluxusnější automobily na světě do nového tisíciletí.

Název Seraph můžeme podle Oxfordského výkladového slovníku vyložit jako "božská bytost nejvyššího řádu, spojená zejména se světlem, žárem a čistotou". Elegantní zevnějšek Silver Seraphu vychází z klasických tvarů Rolls-Royce. Jeho nový motor V12 o objemu 5.379 cm3 s pětistupňovou přizpůsobivou převodovkou a novým podvozkem byly vyvinuty pro snadný, příjemný a kontrolovaný zážitek z jízdy. Samonosná ocelová konstrukce má velmi vysokou torzní tuhost, o 65% vyšší, než u předchůdce.

 

Námi nabízený vůz se vyrobil v srpnu roku 2000 na objednávku významného bankéře. Byl to jeden z jeho mnoha vozů. Rolls-Royce tak používal pouze k velmi vzácným příležitostem a za 11 let, co vůz vlastnil, najel pouze 50 000 km. V druhé půlce roku 2011 si objednal Rolls-Royce nového a původní model nabídl k prodeji. Po důkladné prohlídce jsem vůz zkraje roku 2012 koupil a dovezl do České republiky a stal se tak jeho druhým majitelem.

V únoru roku 2013 jsme změnili za pomoci folie barvu vozu, takže místo tmavě zelené je nyní bílá. 

Silver Seraph má motor V12, hydraulické odpružení, kompletní bezpečnostní i komfortní výbavu. Všechna sedadla (přední i zadní) jsou nastavitelná ve čtyřech směrech a obsahují samozřejmě vyhřívání.

Limuzína Rolls-Royce Silver Seraph je v perfektním stavu a jízda nabídne reprezentaci a výjimečný zážitek. Nyní má vůz najeto pouze 63 000 km! Elegantní zevnějšek Silver Seraphu odkazuje na model Rolls-Royce Silver Shadow.

Název Seraph můžeme podle Oxfordského výkladového slovníku vyložit jako "božská bytost nejvyššího řádu, spojená zejména se světlem, žárem a čistotou".

Rolls-Royce je garážován v Brně. K dispozici je celoročně pouze s řidičem. Kontaktujte nás a využijte možnosti projet se v této unikátní a luxusní limuzíně. Rozměry (délkaxšířkaxvýška): 5 390x1 930x1 590 cm. Zavazadlový prostor: 374 l.


Platnost voucheru 31.12.202031.12.2020

Kde akci uplatnit

NEWPORT CAR - pronájem luxusní limuzíny Brno
David Kšica
+420 608 402 850
david.ksica@seznam.cz
www.newportcar.cz

Koupit za 6 000 Kč