Vyberte si dekorativní látková srdíčka... s vůní levandule

Koupit za280 Kč Původně: 320 Kč      Sleva: 12%

Můžete nakupovat ještě
9 Dny    21 Hodin    31 Minut    4 Sekund

Kupujete

  • 1. Varianta: 20 ks voňavých látkových srdíček s příměsí levandule s rozměrem 9x6 cm za 280 Kč místo 320 Kč
  • 2. Varianta: 30 ks voňavých látkových srdíček s příměsí levandule s rozměrem 9x6 cm za 420 Kč místo 480 Kč
  • 3. Varianta: 50 ks voňavých látkových srdíček s příměsí levandule s rozměrem 9x6 cm a navíc velké srdce o velikosti 16x16 cm za 700 Kč místo 800 Kč
  • Jedno srdíčko vás vyjde na pouhých 14 Kč

 

Srdíčka jsou plněna dutým vláknem s příměsí levandule. Srdíčko obsahuje levandulové oleje, takže i v budoucnu stačí srdíčka promnout a vůně se obnoví. V srdíčku jsou přímíchány 1-2 čajové lžičky sušeného květu levandule.

Srdíčka jsou příjemně měkká na dotek, prošita přírodním provázkem či na přání stužkou (může dojít k lehkému navýšení ceny). Provázek je v místě přichycení k samotnému srdíčku ve středu mašličky prošit, aby se mašlička nerozvazovala. Druhý uzlík na konci provázku lze lehce rozvázat a navléci cedulku se jménem hosta či poděkováním (v případě umístění srdíčka na stůl či přiložení srdíčka k výslužce).

 

Barevnost: Srdíčka jsou šita v barevném ladění vaší svatby. Fotografie zde uvedené jsou pouze ilustrační pro vaši představu (srdíčka na fotkách již mají svou majitelku, byť není problém ušít sady podobné). Po zadání barvy či barevné kombinace (starorůžová, růžová plus tyrkysová, královská modř..), ladění (provence, barvy šípkového keře, barvy podzimu), motivu (puntík, proužek), Vám budou zaslány pro váš výběr návrhy látek (fotografie), které možno použít pro ušití samotných srdíček. Výběr obsahuje i desítky látek (dle specifičnosti vašeho výběru).

Možno kombinovat vícero vzorů či barevnosti u jednotlivé sady. Srdíčka můžete vybrat v souladu s barevným laděním vaší svatby, ale také s látkovými girlandami, polštářky pod prstýnky, hračkami pro děti, které také mohu nabídnout. Vouchery na jednotlivé sady srdíček (20, 30 a 50 kousků) lze při nákupu i uplatnění kombinovat. Při koupi voucheru - sady 50 srdíček a k ní zakoupení dalších výrobků samozřejmě nebudete platit žádné poštovné.

Doba dodání srdíček je do 3 týdnů po uplatnění voucheru. Kratší termín možný po dohodě. Tento čas je určený pro výběr látek a pro samotné zpracování.

 

 


Platnost voucheru 01.09.202031.12.2020

Kde akci uplatnit

Vladimíra Winklerová
Zahradní 8,
Šternberk 785 01
jaholka@centrum.cz
vladka.winklerova@seznam.cz
737 903 968

 

 

Koupit za 280 Kč